bezoek onze showroom
kom langs in Oirschot voor inspiratie en persoonlijk advies

Ardennen collectie

Beautifloor

€ 11,50 excl. BTW / € 13,92 incl. BTW per m2

Interesse? Neem contact met ons op of kom langs in onze showroom.

Al onze vloeren zijn natuurlijk te zien in onze prachtige showroom aan de Industrieweg 9a in Oirschot.

  1. Veel vloer voor weinig geld
  2. Grootste van Brabant met meer dan 600m² showroom
  3. Keus uit meer dan 1.000 verschillende vloeren
  4. Altijd deskundig en eerlijk advies

Omschrijving Ardennen collectie

  1. Geen vellingkant
  2. Geschikt voor vloerverwarming
  3. Afmeting 1200 x 190 mm
  4. Dikte 7 mm

Beschikbare vloeren 

Ardennen - Fagne 4009044

Ardennen - Malmedy 4009045

Ardennen - Ruy 4009047

Ardennen - Villettes 4009050

Ardennen - Modave 4009059

Ardennen - Stavelot 4009060

Ardennen - Bouillon 4009062

Ardennen - Jardin 40099063

Ardennen - Spa 4009056

Ardennen - Eupen 4009058

Ardennen - Salle 4009064

Ardennen - Hierlot 4009065

Ardennen - Wanne 4009066

Ardennen - Chiny 4009067

 

Volgt u ons al op social media?